fbpx
Bazalka
Káva a kávovary

Káva a kávovary

Vyberte si z nabídky kávy, kávovarů a příslušenství.
Bazalka, kterou rádi dáváme do našich produktů

Nabídka kávy

V naší nabídce také naleznete kávu z rodinné pražírny Nordbeans. Káva Nordbeans pochází od špičkových pěstitelů a producentů. Nordbeans je pražírna výběrové kávy inspirovaná českými horami a severskou přírodou. Ochutnejte jí a zamilujete se od prvního doušku.

Kávovary

Kávovary či pressovače nabízíme našim klientům s možností jednorázového nebo splátkového nákupu. Vhodné pro provozovny i kanceláře. Zajišťujeme servis našich strojů, po dobu reklamace zapůjčíme náhradní stroj.

Káva a kávovary od Giovanni

V žádném správném podniku nesmí chybět lahodná káva, která přiláká zákazníky svým silným aroma. Vsaďte s námi na kvalitně upražená kávová zrna rodinné značky Nordbeans, jejichž hořkosladká chuť se vám bude povalovat na jazyku a roztančí všechny chuťové pohárky. Pro snadnější přípravu vám nabízíme také designové kávovary, které jistě ocení profesionální baristé.

Své místo si najdou v bistru, restauraci a také ve vaší kanceláři. Nakupte u nás vše na jednom místě – doplňkový sortiment vám zajistí pohodlnou přípravu lahodné kávy, pro kterou se k vám zákazníci budou opakovaně vracet. Staňte se jedním z našich tisíců spokojených klientů a odměňte sebe a své zákazníky skvělou chutí výběrové kávy Nordbeans.

... nebo si vyberte z dalších kategorií našeho sortimentu